Задать 4 типов вопроса: общий, специальный, утвердительно-вопросительный,альтернативный к предложению ( The usual meals are brekfast, lunch, tea and dinner.)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Are the usual meals  brekfast, lunch, tea and dinner? -  The usual meals are brekfast, lunch, tea and dinner, aren't they? - What are the usual meals? What is breakfast, lunch, lunch, tea and dinner?