Задать вопросы к предложениям. 1.After studies students speak about their rest. 2.My father and i play chess every evening. 3.My parents watch TV on evenings. 4.Mike studies English at London University

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. What do students after studies? 2. Who play chess every evening? 3. When do my parents watch TV? 3. Where does Mike studies English?