Задать все типы вопросов(общий, специальный,альтернативный, разделительный) к предложению: The Sportsmen will achieve good results

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Общий: Will the sportsmen achieve good results? Специальный: How will the sportsmen achieve good results? Альтернативный: Will the sportsmen achieve good or bad results? Разделительный: The sportsmen will achieve good results, won't they?