Задайте 5 различных вопросов к предложению на анлийском. They have just seen an interesting film.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Have you just seen an interesting film? Have you just seen an interesting book or film? What have they just seen ? Why have they seen this interesting film? They have just seen an interesting film, haven't they?