ЗАДАЙТЕ ВОПРОС СПЕЦИАЛЬНЫЙ И ОБЩИЙ He repairs BIKES? ................................................................................................................................................ ................................

ЗАДАЙТЕ ВОПРОС СПЕЦИАЛЬНЫЙ И ОБЩИЙ He repairs BIKES? ................................................................................................................................................ ................................................................................................................................................ He repaired the bike YESTERDAY? ................................................................................................................................................... .................................................................................................................................................
Гость
Does he repair bikes? What does he repair? Did he repair the bike yesterday? When did he repair the bike?