Задзвени із глибиниТихої печалі,Мила пісенько весни, -Линь все далі й далі!Линь, дзвени, знайди той дім,В квітах сад зелений,І троянду перед нимПривітай від мене._____Випишіть з цього вірша художні засоби.

Задзвени із глибини Тихої печалі, Мила пісенько весни, - Линь все далі й далі! Линь, дзвени, знайди той дім, В квітах сад зелений, І троянду перед ним Привітай від мене. _____ Випишіть з цього вірша художні засоби.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мила пісенько, знайди той дім, тихої печалі, привітай від мене