Заголовок до кожної частини повісті м коцюбинського "дорогою ціною"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я цю новелу дуже добре знаю, тому: Панщина(вступ) 1.втеча Остапа і і Соломії. 2. Котигорошок, Остап, Соломія та їхні пригоди на шляху. 3. Незрозуміла місцина. 4. Нова земля. 5. Поранення Остапа. 6. Тяжка дорого Соломії. 7. Не собака а вовк. 8. Цигани 9. Визволення коханого Соломії. 10. Хибне визволення Остапа та смерть.