Закінчи рядки вірша:З-під снігу,де джерельце ніжне,пробивсь до сонечка,,,,,, Горить, пала на сонці цвіт,тому і зветься ......На пагорбі,де рідший ліс, цвіте,красується ..... А край  долинки,де затінок повивсь хрещатенький.........

Закінчи рядки вірша: З-під снігу,де джерельце ніжне,пробивсь до сонечка,,,,,,  Горить, пала на сонці цвіт,тому і зветься ...... На пагорбі,де рідший ліс, цвіте,красується ..... А край  долинки,де затінок повивсь хрещатенький.......  Ось на галявині Наталка побачила малу......... Одяг червоний він жупан, стоїть,пишається ..... Усіх на бал  запросим вас потанцювать з квітками....
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Горить, пала на сонці цвіт,тому і зветься підсніжник . Горить, пала на сонці цвіт,тому і зветься горицвіт . На пагорбі,де рідший ліс, цвіте,красується нарцис . А край  долинки,де затінок повивсь хрещатенький  ???? Ось на галявині Наталка побачила малу фіалку Одяг червоний він жупан, стоїть,пишається  тюльпан . Усіх на бал  запросим вас потанцювать з квітками  ??