Закончи разговор.впиши недостающие предложения. Helen:Hello!This is Helen speaking.Can... Mag's mother:I'm sorry,Helen. She isn't in.She is in the park. Helen:... Mag's mother:Of couse,you may.She'll be at home at 6 pm. Helen: ...

Закончи разговор.впиши недостающие предложения. Helen:Hello!This is Helen speaking.Can... Mag's mother:I'm sorry,Helen. She isn't in.She is in the park. Helen:... Mag's mother:Of couse,you may.She'll be at home at 6 pm. Helen: ... Mag's mother:Bye. зарание спасибо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Can I speak with Mag? May I call again later? Thank you.