Заменить слова чтоб описать картину поздней осени...... ЛЕГКИ БИЛИ ХМАРИНКИ ПЛИВЛИ ?

Заменить слова чтоб описать картину поздней осени...... ЛЕГКИ БИЛИ ХМАРИНКИ ПЛИВЛИ ??О НЕБУ. ЛАГИДНИЙ ВИТРЕЦЬ ЗЛЕГКА ГОЙДАВ ГИЛЛЯ ДЕРЕВ. ПЕРШИ ЛИСТОЧКИ РАДИСНО ТРИПОТИЛИ ОД ВЕТРУ. НАСТАЛА СОНЯЧНА ВЕСНА
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Важкі сірі хмари пливли по небу. Лагідний вітер сильно гойдав гілля дерев. Останні листочки сумно тріпотіли від вітру. Настала похмура осінь.