Заміни виділені слова синонімами. Одного разу в зоопарку лев вибрався на волю з клітки. Лев...підтюпцем простував до того місця, де відвідувачі любили фотографуватися. Побачивши лева...., фотограф наставив фотоапарат на нього. ...

Заміни виділені слова синонімами. Одного разу в зоопарку лев вибрався на волю з клітки. Лев...підтюпцем простував до того місця, де відвідувачі любили фотографуватися. Побачивши лева...., фотограф наставив фотоапарат на нього. Лев ..... побачив своє зменшене зображення в лискучому оці фотоапарата і ступив кілька кроків уперед Слова для довідок: хижака, звір, він, цар звірів. Яке слово зайве?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Одного разу в зоопарку лев вибрався на волю з клітки.Він підтюпцем простував до того місця, де відвідувачі любили фотографуватися.Побачивши звіра,фотограф нас та ви в фотоапарат на нього.Хижак побачив........
Гость
звір..................................