Замість рисок поставте, де треба, апостроф. Грав/юра, п/ятирічка, м/яч, надвечір/я, брукв/яний, розм/якнути, мавп/ячий, п/юре, п/єса, ф/юзеляж, солов/ї, м/ята, арф/ярка, п/є, Лук/ян, двох/ярусний, повітр/я, суб/єктний, Св/ятос...
Замість рисок поставте, де треба, апостроф.
Грав/юра, п/ятирічка, м/яч, надвечір/я, брукв/яний, розм/якнути, мавп/ячий, п/юре, п/єса, ф/юзеляж, солов/ї, м/ята, арф/ярка, п/є, Лук/ян, двох/ярусний, повітр/я, суб/єктний, Св/ятослав, ін/єкція, Руж/є, вітр/як, кур/йоз, Солов/йов, солов/їний, без/ідейний, з/агітувати, черв/як, роз/ятрити, возз/єднання, повір/я, пір/я, подвір/я, верб/я, кур/єр, пів/Європи, пів/ягоди, в/йокати, п/янкий, краков/як, цв/ях, д/Артаньян, об/їждчиК.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
гравюра, п'ятирiчка, м'яч, надвечiр'я, бруквяний, розмякнути, мавпячий, пюре, п'эса, фюзеляж, солов'i, м'ята, арф'ярка, п'э, Лук'ян, двох'ярусний, повiтря, суб'эктний, Святослав, iн'экцiя, руж'э, вiтряк, курйоз, Соловйов, слов'iний, безiдейний, загiтувати, черв'як, роз'ятрити, возз'эднання, повip'я, пiр'я, подвiр'я, верб'я, кур'эр, пiв-Эвропи, пiв'ягоди, вйокати, п'янкий, краков'як, цвях, Д'артаньян, об'iздчик. Даруйте за росiйську э украiнськоi на клавiатурi телефона немаэ))