Замітка у публіцистичному стилідуже треба плізз я буду вдячна

Замітка у публіцистичному стилі дуже треба плізз я буду вдячна
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  "1-1" ЗМІСТ................................................................................................................................................... 1  ВСТУП. Поняття літературної мови та мовної норми.................................................................... 2  РОЗДІЛ 1. Поняття стилів мовлення................................................................................................ 4  РОЗДІЛ 2. Розмовний стиль.............................................................................................................. 6  РОЗДІЛ 3. Художній стиль................................................................................................................ 7  РОЗДІЛ 4. Науковий стиль................................................................................................................ 8  РОЗДІЛ 5. Публіцистичний стиль.................................................................................................... 9  РОЗДІЛ 6. Епістолярний стиль........................................................................................................ 10  РОЗДІЛ 7. Конфесійний стиль........................................................................................................ 11  РОЗДІЛ 8. Організаційно-діловий стиль........................................................................................ 12  ЗАКЛЮЧЕННЯ. Культура мовлення...................