Замітка в газету дискусійного характеру в публіцистичному стилі!!!На теми: Як зберегти своє здоровя.?              Що дає нам навчання?

Замітка в газету дискусійного характеру в публіцистичному стилі!!! На теми: Як зберегти своє здоровя.?               Що дає нам навчання?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Людина у суспільстві повина бути освідченою , тому для цього люди придумали школу  У школі ми навчаємось та отримуємо знання  в початкових класах , коли ми були дітьми , ми вчились писати , читати , рахувати  але заре ми дорослі та вивчаємо все про все  навчання - річ незамінна  тому що без цього ми ніхто  Потріно вчитись , доки не пізно