Замянiце словазлучэннi адным словам-адпаведнiкам. 1. Наведавальнiк тэатра-- 2. Наведвальнiк магазiна-- 3. Наведвальнiк палiклiнiк-- 4. Наведвальнiк бiблiятэк-- 5. Асоба, яка...

Замянiце словазлучэннi адным словам-адпаведнiкам. 1. Наведавальнiк тэатра-- 2. Наведвальнiк магазiна-- 3. Наведвальнiк палiклiнiк-- 4. Наведвальнiк бiблiятэк-- 5. Асоба, якая карыстаецца якiм-небудзь абанементам-- 6. Асоба, якая робiць паездку на грамадскiм транспарце--
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Тэатрал/глядач 2. Пакупнік/кліент 3. Пацыент 4. Чытач 5. Абанент 6. Пасажыр