Записать по украинскому присливья про козаков.Пожалуйста до 18:50 прошу очень надо.Надо 5-7 присливья.
Ответ(ы) на вопрос:
Без отамана козак сирота.Добрый козак бачо, де отаман скаче.Хлеб та вода - козацька еда.Казак хороший та нема грошей.Житие собаче, зате слава козача.
Де два козаки, там три гетьмани. Терпи козаче, отаманом будеш. Козаку лучче проміняти шаблю на веретено, ніж напасти вдвох на одного .Козацькому роду нема переводу. Береженого Бог береже, а козака – шабля. Щирий козак ззаду не нападає.