Записати фонетичною транскрипцiэю слова соловей еднати iздити зоря зоряний виямок лiсовий яр людство

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
соловей - [ с о л о в е й] (наголос на останній склад) єднати - [й е д н а т и] (наголос на 2-ий склад) їздити - [й і з д и т и] (наголос на перший склад) зоря - [ з о р' а] ( наголос на останній склад) зоряний - [ з о р' а н и й] ( наголос на перший склад) виямок - [в и й а м о к] (наголос на перший склад) лісовий - [л' і с о в и й] (наголос на останній склад) яр - [й а р] людство - [л' у д с т в о ] (наголос на перший склад)