Записати план дії під час пожежі в будинку в плані 5 речень треба

Записати план дії під час пожежі в будинку  в плані 5 речень треба
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Закрити ніс і рот, щоб не потрапляв туди дим. 2. Рухатись до найближчого виходу (якщо він є) 3. Йти, зігнувшись, бо зверху збирається дим.  4. Якщо немає можливості вийти - кричати на поміч до сусідів, прохожих.  5. По можливості взяти з собою документи (цінні речі)