Записати словосполучення у формі давального відмінка однини. Йосипів Артем Григорович; Тихохід Любомир Валентинович; Хміль Василь Павлович; Кабиш Микола Петрович; Федів Юрій Іванович; Сніжно Олег Ілліч; Засуха Федір Кирилович; ...
Записати словосполучення у формі давального відмінка однини.
Йосипів Артем Григорович; Тихохід Любомир Валентинович; Хміль Василь Павлович; Кабиш Микола Петрович; Федів Юрій Іванович; Сніжно Олег Ілліч; Засуха Федір Кирилович; Дейнека Яніна Вадимівна; Чечуга Марина Георгіївна; Кривошия Оксана Василівна.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
йосопову артему григоровичу
тохоходу любомиру валентиновичу
хмелю василю павловичу
кабишу миколі петровичу
федову юрію івановичу
сніжку олегу іллічу
засусі федору кириловичу
дайнеко яніні вадимівні
чемчузі марині георгіївні
кривошиї оксані василівні