Запіщіть у тезах зміст духовного заповіту Шевченка висловнино поетом у посланні " і мертвим і живим"
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Духовний заповіт Шевченка у посланні "І мертвим,і живим,і ненародженим..."
1. Полюбити свою країну.
2. Шукати щастя у своїй країні,а не на чужині.
3. Панам замислитися над майбутнім.
4. Не пишатися над виборюванням слави Москви і Варшави українцями.
5. Згадати часи,коли наші побратими боролися за свободу і єдність України.
6. Вивчаючи чужу історію,не забувати про свою.
7. Єдність і незалежність країни у братерстві і єдності.