Запиши часові форми дієслів, визнач їх час : Читати - _________________________________ Гратися -

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Читати: Теперішній - читаю Минулий - читав, читала Майбутній - читатиму Гратися: Теперішній - граюсь Минулий - грався, гралась Майбутній - гратимусь
Гость
Читати: Теперішній час- читаю! Минулий час- читав! Майбутній час-читатиму, буду читати! Гратися: Теперішній час-граюся! Минулий час-грався! Майбутній час-гратимуся, буду гратися!