Запиши скільки звуків у словах.гфйок.нання.дзвін.джміль.салют.щеня.лінія.синє.співає.пам"ять.девять.гаі.ясен.мрія.дятел.сльози.район.уміння.гудзик.саджаю.тюлень.дощ.надія.пізнє.пять.пють.пізнає

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Гайок -5 звуків Знання-5 звуків Дзвін-4 звука Джміль-4 звука Салют-5 звуків Щеня-5 звуків Лінія-6 звуків Синє-4 звука Співає-7 звуків Пам'ять- 6 звуків Дев'ять-6 звуків Гаї-4 звука Ясен-5 звуків Мрія-5 звуків Дятел-5 звуків Сльози-5 звуків Район-5 звуків Уміння-5 звуків Ґудзик-5 звуків Саджаю-6 звуків Тюлень-5 звуків Дощ-4 звука Надія-6 звуків Пізнє-5 звуків П'ять-4 звука П'ють-4 звука Пізнає-7 звуків