Запиши свой распорядок дня използуя числивник

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
О сьомій годині ранку я встаю потім вмиваюся, в сім п'ятнадцять я йду завтракать, потім одягаюся та йду до школи. В третій годині дня я йду додому обідаю в тридцять хвилин третього я відпочиваю. Потім вивчаю уроки.
Гость
Я прокидаюся о … годині ранку. На ранкову гімнастику витрачаю … хвилин. Снідаю я приблизно … хвилин. На дорогу до школи я витрачаю … хвилин(годин). Мої заняття у школі розпочинаються о … годині і тривають … годин. Я приходжу додому зі школи о … годині дня(вечора). На обід(вечерю) я витрачаю … хвилин. Потім я роблю домашнє завдання. На це мені достатньо … годин. Після цього я відпочиваю … годин. Потім ми з сім'єю вечеряємо також витрачаючи на це … хвилин. Зазвичай я лягаю спати о … годині вечора(ночі).