Запишіть 10 фразеологізмів допоможіть будь-ласка дуже потребую допомоги

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Душі не чути - самовіддано любити. Ламаний гріш - нікуди не годиться. У рот води набрав - ні пари з вуст. Пекти раків - червоніти від сорому. Бігати як курка з яйцем - приділяти незаслужену увагу. Не покладати рук - працювати старанно. Наливатися кров'ю - від злості червоніти. Сісти на голову  - знахабніти. Замазати рота - змусити замовчати. Брати за горлянку - вчепитися. Продавати зуби - сміятися.