Запишіть будь який числовий вираз,для обчислення значення якого необхідно послідовного виконати дії1)додавання,множенн і віднімання;2)множення,додавання,ділення і віднімання

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) (2+4)*5-6 спочатку дія в дужках - а значить додавання дужок більше нема - значить по пріоритету - множення і остання дія віднімання 2) (3*4+8):2-5 Спочатку в дужках, спочатку по пріоритету множеня, потом додавання дужок більше нема по пріоритету спочатку ділення, а потом віднімання