Запишіть формули оксидів одно-, дво- і тривалентних елементів. Назвіть кожну сполуку

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Одновалентні:  Li2O - літій оксид; Na2O - натрій оксид; K2O - калій оксид; Cu2O - купрум (I) оксид; Ag2O - аргентум (I) оксид; H2O - гідроген оксид, але так не використовують - це вода; N2O - нітроген (I) оксид. Двовалентні: MgO - магній оксид CaO - кальцій оксид ZnO - цинк оксид BaO - барій оксид CO - карбон (II) оксид BeO - берилій оксид Тривалентні: N2O3 - нітроген (III) оксид As2O3 - арсен (III) оксид Cr2O3 - хром (III) оксид P2O3 - фосфор (III) оксид Al2O3 - алюміній оксид. Там, де у дужках вказана цифра- це означає, що елемнт має змінну валентність. P.S. Скільки формул оксидів? Треба вказувати!