Запишіть географічні назви у формі родового відмінка однини. Киів, Тернопіль, Харків, Нью-Йорк, Китай, Кавказ, Сибір, Дунай, Ніл, Дністер, Світязь. 50 балов за роботу
Запишіть географічні назви у формі родового відмінка однини.
Киів, Тернопіль, Харків, Нью-Йорк, Китай, Кавказ, Сибір, Дунай, Ніл, Дністер, Світязь.
50 балов за роботу
Ответ(ы) на вопрос:
Київського, Тернопільського,Харківського, Нью-Йоркського,Китайського,Кавказського,Сибірського,Дунайського, Нілського, Дністровського, Світязького