Запишіть географічні назви у формі родового відмінка однини. Киів, Тернопіль, Харків, Нью-Йорк, Китай, Кавказ, Сибір, Дунай, Ніл, Дністер, Світязь. 50 балов за роботу

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Київського, Тернопільського,Харківського,                                                        Нью-Йоркського,Китайського,Кавказського,Сибірського,Дунайського,  Нілського, Дністровського, Світязького