Запишіть іменники у формі родового відмінка однини. Вівторок, грім, закон, колектив, Крим, мотор, пісок, предмет, прогрес, сорт, Будапешт, вінець, гопак, полк, Миколаїв, Париж, Лондон, гурток, плач, інститут.
Ответ(ы) на вопрос:
Родовий відмінок - (кого,чого)
вівторок -вівторка..грім - грому..закон - закону..колектив-колективу..Крим-Криму..мотор-мотору..пісок-піску..предмет-предмету...прогрес-прогресу..сорт-сорта..Будапешт - Будапешту..вінець-вінця..гопак-гопака..полк-полка..Миколаїв-Миколаєва..Париж-Парижу..Лондон-Лондона..гурток-гуртка..плач-плачу..інститут-інститута