Запишіть іменники в чотири стовпчики за відмінами. Спідниця, здоров’я, особистість, лоша, подорож, діжа, кошик, усмішка, ящичок, інтелігентність, ім’я, зозуленя, слава, дуб, оціпенілість, курча, теля, державність, айсберг, в’яз...

Запишіть іменники в чотири стовпчики за відмінами. Спідниця, здоров’я, особистість, лоша, подорож, діжа, кошик, усмішка, ящичок, інтелігентність, ім’я, зозуленя, слава, дуб, оціпенілість, курча, теля, державність, айсберг, в’язка. Якщо ви правильно виконали завдання, з других букв іменників, записаних у перших трьох стовпчиках, складеться початок прислів’я: «... яскравіше засяє».
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
спідниця           здоров"я            особистість діжа                  кошик                подорож усмішка            ящичок              інтелігентність слава               дуб                    оціпенілість в"язка              айзберг              державність Після дощу й сонце яскравіше засяє.