Запишіть лише антонімічні пари. Свій вибір обґрунтуйте.1. Лавровий вінок-терновий вінок. 2. Про чорний день- серед білого дня. 3. Одним махом- крок за кроком. 4.Кури не клюють - на голому місці. 5. Трубити в кулак-купатися в зо...

Запишіть лише антонімічні пари. Свій вибір обґрунтуйте. 1. Лавровий вінок-терновий вінок. 2. Про чорний день- серед білого дня. 3. Одним махом- крок за кроком. 4.Кури не клюють - на голому місці. 5. Трубити в кулак-купатися в золоті. 6. Біла ворона - чорний ворон.7. Кинути рукавичку- підняти рукавичку.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Білий ворон-чорний ворон чорний і білий є протилежності в цих словах.кинути рукавичку-підняти рукавичку протилежнасті в діях, Я ТІЛЬКИ НЕ ВПЕВНИНИЙ  ЩО ЦЕ ВСІ!!