Запишіть правильно слова. Фізико/математичний, двадцяти/п 'яти/поверховий, пів/огірка, евшан/зілля, міні/дик­тант, кіно/проба, пів/Європи, авто/мото/товари, літак/розвідник, срібно/ крилі, шеф/кухар, фото/модель.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Фізико-математичний, двадцятип'ятиповерховий, півогірка, євшан-зілля, міні-диктант, кінопроба, пів-Європи, автомототовари, літак-розвідник, срібнокрилі, шеф-кухар, фотомодель.