Запишіть речення, розставте пропущені розділові знаки, надпишіть над кожним слов?

Запишіть речення, розставте пропущені розділові знаки, надпишіть над кожним слов??м частину мови, побудуйте його структурну схему. Треба було ще глибоко розуміти що мова тільки та невичерпно багата й гарна яка виплекана твоїм рідним народом яка живиться із народних джерел що ніколи не замулюються.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
присл. присл. дієсл. Треба було ще глибоко розуміти, ім. сп. присл. прикм. що мова тільки та невичерпно багата сп прикм. прикм. прикм. й гарна, яка виплекана твоїм рідним ім. дієсл. прикм. народом, яка живиться із народних ім. присл. дієсл. джерел, що ніколи не замулюються.