Запишіть речення, розставте пропущені розділові знаки, надпишіть над кожним словом частину мови, побудуйте його структурну схему. Треба було ще глибоко розуміти що мова тільки та невичерпно багата й гарна яка виплек...

Запишіть речення, розставте пропущені розділові знаки, надпишіть над кожним словом частину мови, побудуйте його структурну схему. Треба було ще глибоко розуміти що мова тільки та невичерпно багата й гарна яка виплекана твоїм рідним народом яка живиться із народних джерел що ніколи не замулюються.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
присл. присл. дієсл. Треба було ще глибоко розуміти, ім. сп. присл. прикм. що мова тільки та невичерпно багата сп прикм. прикм. прикм. й гарна, яка виплекана твоїм рідним ім. дієсл. прикм. народом, яка живиться із народних ім. присл. дієсл. джерел, що ніколи не замулюються.