Запишіть речення,поставте розділові знаки,підкресліть члени речення,надпишіть частини мови. Діти улітку складають гербарій пелюстка ромашки цвіт ведмежого вушка зозулені черевички й сині лісові дзвоники.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Діти влітку складають гербарій:пелюстка,ромашки цвіт,ведмежого вушка,зозулені черевички й сині лісові дзвоники.