Запишіть речення,розставте розділоаі знаки,побудуйте його структурну схему,зробіть синтаксичний розбір(підкресліть головні та другорядні члени речення ,надпишіть над кожним словом частину мови ,визначте тип складного ,вид підря...

Запишіть речення,розставте розділоаі знаки,побудуйте його структурну схему,зробіть синтаксичний розбір(підкресліть головні та другорядні члени речення ,надпишіть над кожним словом частину мови ,визначте тип складного ,вид підрядного) Густі темно-сині хмари збивались в одну вузеньку стрічку десь на півночі за мішаним лісом що покривав зеленим оксамитом пагорби.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Густі, темно-сині хмари збивались в одну вузеньку стрічку десь на півночі, за мішаним лісом, що покривав зеленим оксамитом пагорби. Спр з підрядним означальним (сполучник що) Ускладнене уточнюючою обставиною