Запишіть речення,розтавте розділові знаки.Побудуйте його структурну схему,зробіть синтаксичний розбір (підкресліть члени речення,надпишіть над кожним словом,якою частиною мови є,дайте загальну характеристику всій конструкції).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я люблю цукерки, печиво та молоко -=--- Цукерки, печиво, молоко-підмет люблю присудок Іменник,Дієслово,іменник, іменник сполучн к, іменник