Запишiть слова у двi колонки роздiли так1)слова у яких вiдбуваеться чергування голосних .2)чергування приголосних Пекти-випiкати,кожух-у кожусi.котити-катати,берег- узбережжя,нести-носити,клонити-кланятись,свекруха-свекрушин,ме...

Запишiть слова у двi колонки роздiли так1)слова у яких вiдбуваеться чергування голосних .2)чергування приголосних Пекти-випiкати,кожух-у кожусi.котити-катати,берег- узбережжя,нести-носити,клонити-кланятись,свекруха-свекрушин,мести-замiтати,брести-бродити,гонити-ганяти,деру-задирати,воля-вiльний .жiнка-жiнчин,нога-нозi ,рух- у руci
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пекти-випікати                                      кожух-у кожусі котити - катати                                      берег - узбережжя нести - носити                                       свекруха - свекрушин  клонити-кланятись                                жінка - жінчин мести - замітати                                    нога - нозі брести - бродити                                   рух - у русі гонити - ганяти деру - задирати воля - вільний