Запишіть слова у транскрипції . Хвилюється , здається , збираєшся , вмиваєшся , ховається , (у) петрушці ,(у) ручці , вибачся ,зсадити , (у) книжці , шістнадцять , глядачці .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
(Хвилюйется), (Здайется), (Збирайешся), (вмивайешся), (Ховайется), (Петрушці), (Ручці), (Вибачся), (С:адити), (Книжці), (Шіснадцят), (Глядачі).
Гость
Я не впевнена, але гадаю, що так: [хвиел'уйец':а] [сдайец':а] [збирайешс'а] [вмиевайешс'а] [ховайец':а] [пеитрушц'і] [руч'ц'і] [виебач'с'а] [с:адитие] [книжц'і] [ш'істнадц'ат'] [гл'адач'ц'і] ие та еи - наближені, бо на них не падає наголос. У першому випадку "е" записується над "и", як індекс (причому трохи зменшено), у другому випадку так само, але з "и".