Запішіть слова у три стопчика а) із звуковим закінченням.б)з нульовим в) без закінчення ( незмінні) лісник .лісники. далеч. далеко. далекий. височина. високо. вись. вчора. вчорашній. поні . кінь. зебра. перехід. виходити .ходжу...

Запішіть слова у три стопчика а) із звуковим закінченням.б)з нульовим в) без закінчення ( незмінні) лісник .лісники. далеч. далеко. далекий. височина. високо. вись. вчора. вчорашній. поні . кінь. зебра. перехід. виходити .ходжу. малювати. малюнок. мальований. зоопарк. арена. метро. восени. осінній. осінь
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
лісники                     лісник                    далеко         далекий                  далеч                     високо височина                  вись                         вчора вчорашній                 кінь                          поні зебра                         перехід                    метро ходжу                         малюнок                  восени мальований               зоопарк             арена                          осінь осінній (Малювати, ходити - я не впевнена , куди записати в 1 чи 3 ст., вони мають закінчення -ти, але неозначена форма. )