Запишіть слова у три стовпчики: а) ті, в яких є два приголосні звуки;б) ті, в яких є три приголосні звуки; в) ті, в яких є чотири приголосні звукиОкеан, хлiб,  входять, цвяшок, кияни, доля, ожина, лісник,осокір,шиють, ясний, он...

Запишіть слова у три стовпчики: а) ті, в яких є два приголосні звуки;б) ті, в яких є три приголосні звуки; в) ті, в яких є чотири приголосні звуки Океан, хлiб,  входять, цвяшок, кияни, доля, ожина, лісник,осокір,шиють, ясний, онук, стріха, сцена, пара, тягар. Якщо ви правильне виконали завдання, з других букв слів складетьсяпочаток прислів'я: «... свій хвалить».
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а) океан, кияни, доля, ожина, шиють, ясний, онук, пара. б) хліб, осокір, сцена, тягар. в) входять, цвяшок, лісник, стріха Вроде правильно, но не могу составить пословицу