Запишіть словосполучення у два стовпчика: а) з буквою и б) з буквою і Інш х завдань, як х автомобілів, о так й порі, наш ми вулицями, Їхн ми обов'язками, інш маршрути, так х островів , ваш обличчя , наш вчинки,з ваш х висновків...

Запишіть словосполучення у два стовпчика: а) з буквою и б) з буквою і Інш х завдань, як х автомобілів, о так й порі, наш ми вулицями, Їхн ми обов'язками, інш маршрути, так х островів , ваш обличчя , наш вчинки,з ваш х висновків, з так ми краєвидами, в інш й казці ,у кожн й аптеці , з сам ми артистами
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
І- інших завдань,яких автомобілів,нашими вулицями,таких островів, з ваших висновківз такими краєвидами.з самими артистпми ІІ- о такій порі,їхніми обов язками,їнші маршрути,ваші обличчя,наші вчинки,в іншій казці,у кожній аптеці.