Запишить сполучення слiв,змiнюючи граматичне значення першоi особи однини на другу особу. Готуюся до екзаменiв,умиваюся джерельною водою,зiгрiваюся пiд променями сонця,укриваюся теплою ковдрою,повiльно пiднiмаюся вгору,лiкуюсь ...

Запишить сполучення слiв,змiнюючи граматичне значення першоi особи однини на другу особу. Готуюся до екзаменiв,умиваюся джерельною водою,зiгрiваюся пiд променями сонця,укриваюся теплою ковдрою,повiльно пiднiмаюся вгору,лiкуюсь вiд нежитю,тренуюся в спротзалi,позбавляюся дурних звичок,рятуюся вiд хижака.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 готуєшся до екзаменів, умиваєшся джерельною водою, зігріваєшся під променями сонця, укриваєшся теплою ковдрою, повільно піднімаєшся вгору, лікуєшся від нежитю, тренуєшся в спортзалі, позбавляєшся дурних звичок, рятуєшся від хижака