Запишіть ці слова в транскрипції. Яр, жар; сад, ряд; пейзаж, пляж; в’юн, цвіркун; плющ, кущ; шхуна, дюна; йдеш, ллєш; моїх, сміх; мовчу, дощу; коліща, свіча; печера, портьєра; хата, ягнята; люди, груди.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
йар, жар,сад,р"ад, пе"йзаж, пл"аж,в"йун,цв"іркун,плющ,кущ,шхуна д"уна,л:йеш, мой"іх,см2іх,мовчу,дошчу, кол"шча,св"іча, печера, ПОРТ2йера, хата,йагн"ата, л"уди,груди