Запишіть якнайбільше складних слів першими частинками э фото-, авто-, мікро-, вело-, електро-, радіо-.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Фотокераміка, фотоальбом, фоторамка, фотодрук. Автобазар, автокрісло, авторучка. Мікроелемент, мікрочастина, мікродеталь, мікрохвилі, мікроекономіка. Велодоріжка, велотрек,  велотринажер. Електроприбори, електромайстер, електродвигун. Радіохвилі, радіосигнал, радіодеталь.