Запишіть якомога більше слів у яких знак мякшення пишемо в кінці слова

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Осінь, корінь, заєць, п'ять, десять, рись, тінь, день, лінь, олень, джміль,  кремінь, камінь, корабель, акварель, ансамбель, журавель, розповідь, рухливість, сміливість, жадібність, добродушність, щедрість, милість, грубість, кмітливість, тюль, житель, місяць.