ЗАПИШІТЬ ВІДПОВІДІ ЦЕ РЕЧЕННЯ? 1. ЧИ КОРИСТУЄТЕСЯ ВИ АБОНЕМЕНТОМ? 2.ЧИ ЧАСТО ВИ ПРАЦУЄТЕ В ЧИТАЛЬНОМУ ЗАЛІ? 3.Як вибираєте книжки для читання?. 4.Чи маєте домашню бібліотеку.? 5.Скільки книжок є у вашій домашній бібліотеці?, 6....

ЗАПИШІТЬ ВІДПОВІДІ ЦЕ РЕЧЕННЯ? 1. ЧИ КОРИСТУЄТЕСЯ ВИ АБОНЕМЕНТОМ? 2.ЧИ ЧАСТО ВИ ПРАЦУЄТЕ В ЧИТАЛЬНОМУ ЗАЛІ? 3.Як вибираєте книжки для читання?. 4.Чи маєте домашню бібліотеку.? 5.Скільки книжок є у вашій домашній бібліотеці?, 6.Які книжки ви любите перечитувати.? 7.Герої якої книжки вам подобаються?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Так 2. Ні 3. За анатацією 4. Так 5. близько 80 книг 6. Всі 7. Всі