Запишите время по английский 4.30, 2.45, 10.15, 9.45, 12.00

Гость
4:30 - half past four a.m. 2:45 - quarter to three a.m. 10:15 - quarter past ten a.m. 9:45 - quarter to ten a.m. 12:00 - noon, также можно twelve o'clock
Гость
 2.45 two hours and forty five minutes  4.30 four hours thirty minutes 10.15 ten hours and fifteen minutes  9.45 nine forty-five minut 12.00 twelve hours