Заполни пропуски словами из списка : on,hair,dance,pretty,eyes. Look at my ballerina.It,s got blue.........and fair...

Заполни пропуски словами из списка : on,hair,dance,pretty,eyes. Look at my ballerina.It,s got blue.........and fair........ . It,s .......... . Its ............ the shelf . It,s can .......... .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Look at my ballerina.It,s got blue.EYES..and fair.HAIR....... . It,s ....PRETTY...... . Its ....ON........ the shelf . It,s can ...DANCE....... .