Заполните пропуски в диалоге,используя слова,данные в скобках! Emma: Tom is so funny!There's a photo of him on the computer.Come and look! Zoe: ______.(not interested) ______(Why/you chat)to your friends online?Or listen to...

Заполните пропуски в диалоге,используя слова,данные в скобках! Emma: Tom is so funny!There's a photo of him on the computer.Come and look! Zoe: ______.(not interested) ______(Why/you chat)to your friends online?Or listen to music?Or read a book? Emma: Hmmm,_____(no/sure)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
doesn't interested ,