Заполните таблицу опорно-двигательной системы.                                                                Название системы / Органы / Функции органов:

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Це суто про опорно-рухову систему??? тоді я б написала так:опорно рухова система складається з кісток,кісткових з'єднань і м'язів. Функції: 1)захисна  2)опорна 3)рухова 4)метаболічна (беруть участь в обміні мінеральних солей) 5)кровотворна 6.терморегуляційна